Šetřete čas i peníze a zároveň snižujte dopad na životní prostředí

Na základě úspěchu naší originální řady tiskáren WorkForce Pro jsme uvedli na trh novou řadu podnikových inkoustových zařízení – sérii WF-C5000. Toto multifunkční zařízení pro malé pracovní skupiny je ideální do podnikových prostředí, od malých kanceláří až po velké korporace, které tradičně používaly laserové tiskárny a chtějí snížit náklady, zvýšit produktivitu a snížit prostoje. To zároveň snižuje dopad jejich podnikání na životní prostředí a zlepšuje jejich pověst v oblasti sociální odpovědnosti podniku.

Toto zařázení pomáhá podnikům ušetřit nejméně 50 % jejich nákladů na jednu barevnou stránku oproti srovnatelným laserovým modelům1. Nabízí nejrychlejší tisk první stránky (FPOT) ve svém segmentu jak pro barevný tisk (5,3 sekundy), tak pro černobílý tisk (4,8 sekundy) oproti srovnatelným laserovým tiskárnám; může také vytisknout až 10 000 stran černobíle a 5 000 barevně, aniž by bylo nutné vyměňovat zásobníky, a to díky největší výtěžnosti inkoustu v tomto segmentu2.

Vedle toho mohou vaši zákazníci těžit z nízké spotřeby energie bez ohrožení výrazného výkonu, kdy se spotřebovává minimálně o 90 % méně energie než u srovnatelných laserových modelů3.

„U nové řady WF-C5000 očekáváme velký zájem. Vzhledem ke kombinaci vysoce kvalitního designu, rychlosti, nízké úrovně TCO a šance na zlepšení vaší pověsti v oblasti sociální odpovědnosti podniků očekáváme, že řada společností, které tradičně používají laserové tiskárny, začne zvažovat přechod na inkoustovou technologii,“ říká Marcel Divín, Branch Office Manager společnosti EPSON CZ&SK. „Spousta společností hledá způsoby, jak snížit náklady a zvýšit produktivitu a zároveň snížit dopad na životní prostředí, takže nová řada WF-C5000 je dokonalým produktem pro naše obchodní partnery, aby tyto požadavky splnili,“ pokračuje Divín.

WorkForce Pro WF-C5790DWF

WorkForce Pro WF-C5710DWF

WorkForce Pro WF-C5290DW

WorkForce Pro WF-C5210DW

Doplňující informace naleznete v našem prospektu k nové řadě WF-C5000 a v tiskové zprávě oznamující tuto řadu v našem newsroomu.

  1. Srovnání bylo provedeno s deseti nejprodávanějšími barevnými laserovými tiskárnami s rychlostí tisku od 1 do 30 stránek za minutu, a to v západní Evropě a ve střední a východní Evropě podle definice IDC v průběhu 12 měsíců až do června 2017. Údaje CPP byly převzaty ze zpravodajské zprávy GAP za srpen 2017 a jsou průměrem cen v Německu, Francii a Spojeném království (s hodnotou v eurech, jak je uváděna ve zprávě GAP). Hodnoty Epson založené na RRP balíčků inkoustu XXL (výtěžnost 5 000 stran podle IEEE/ISO 24711/24712). Ceny za konkurenční modely byly nejnižší dostupné CPP.
  2. Přibližná výtěžnost stránek. Skutečná výtěžnost se bude lišit v závislosti na vytištěných snímcích a podmínkách použití. Více informací naleznete na adrese www.epson.eu/pageyield.
  3. Srovnání bylo provedeno s 10 nejprodávanějšími barevnými laserovými tiskárnami v západní Evropě a ve střední a východní Evropě s rychlostí tisku od 1 do 30 stránek za minutu podle definice IDC v průběhu 12 měsíců až do června 2017. Data byla převzata z BLI.