O nás

Proč si zvolit právě nás?

Zaměření společnosti

KK-TECH s.r.o. již od svého založení, se zabývá službami v oblasti informačních technologií. Svým partnerům převážně z oblasti školství, dodáváme komplexní i dílčí řešení informačních a komunikačních systémů, včetně poskytování služeb s tím spojených, marketingové předměty, náhradní plnění...

S kým spolupracujeme...

KK-TECH s.r.o. úzce spolupracuje s partnery převážně z oblasti vzdělávání (základní a střední školy) a firemní klientely, kterým poskytuje komplexní péči v oblasti tiskového prostředí, skenování a projekce.

V čem vynikáme...

Naši hlavní doménou jsou dodávky inkoustových podnikových multifunkčních tiskáren Epson WorkForce Pro vybavených revoluční technologií RIPS (Replaceable Ink Pack System), dále pak business projektory a firemními skenery, jak jinak, než Epson.

Náš tým...

Náš tým tvoří profesionálové z různých odvětví ICT, kteří svými znalostmi a zkušenostmi pokrývají širokou škálu produktů EPSON, Lexmark, OKI, aj. Partnerům dodáváme řešení, která plně vyhovují jejich požadavkům a specifikacím daného prostředí. Cílem našeho týmu je navrhnout a dodat takové řešení, v nichž naše IT produkty a služby, i jejich navazující firemní procesy do sebe přesně zapadají.

Reference našich zákazníků

Domluvte si schůzku