Uspořádali jsme III. ročník semináře „EPSON – nové technologie ve vzdělání“

Díky velice úzké spolupráci se společností EPSON, jejímž jsme Zlatým partnerem, jsme pro ředitele a správce ICT, základních a středních škol, mohli připravit již III. ročník semináře „EPSON – nové technologie ve vzdělání“.

Seminář vedl ředitel společnosti Epson pro ČR a SR, Marcel Divín, který účastníky seznámil nejen s historií i součastností společnosti EPSON SEICO Corporation, především pak s technologickými novinkami tohoto technologického lídra v oblasti ICT. Techničtější část věnovanou bezpečnému přístupu k tisku s ověřením, zjednodušeným postupům uživatelů, snižování nákladů a odpovědnost vůči životnímu prostředí měl na starosti Martine Lucký, který je ve společnosti Epson na pozici Pre/Post Sales Specialist. Oběma pánům patří náš obrovský dík za spoustu informací a zajímavý seminář!

Podobně, jako v předchozích letech, tak i letos byla skvělým hostitelem Střední škola Bohumín, příspěvková organizace MSK, v jejichž prostorách se uskutečnil nejen samotný seminář a v průběhu přestávky coffee break, ale na závěr i výtečný oběd, jehož slavnostní tabule byla připravena v kompletně renovované Restauraci a Kavárně na náměstí, která je sice učňovským zařízením, ale ve skutečnosti je to krásná, moderní restaurace, kterou stojí za to navštívit. Za výraznou pomoc s organizací semináře, pohostinnost a vstřícnost, patří naše nesmírné poděkování především skvělé paní ředitelce, Ing. Liběně Orságové.

Jak již název semináře napovídá „Epson – nové technologie ve vzdělání“ jeho cílem bylo seznámit účastníky s novými technologiemi společnosti Epson určenými pro oblast vzdělání. Představeny byly novinky mezi projektory, ať již klasické, či interaktivní s ultrakrátkou projekční vzdáleností, včetně praktických ukázek jejich využití při výuce, dále pak výkonné skenery, tisková zařízení s ITS (Inkoustovým Tankovým Systémem) nebo novinky se systémem EcoTank, v neposlední řadě byly představeny výjimečná tisková zařízení s technologií WorkForce Pro RIPS, která mají nejnižší náklady na výtisk jedné stránky (černobílé i barevné), zcela zanedbatelnou spotřebu elektrické energie, ale především pak absolutně nejnižší celkové náklady vlastnictví (TCO – Total Cost of Ownership).

Všichni účastníci si odnesli dárky a výherci v bohaté tombole hodnotná multifunkční zařízení Epson, jako např. WF-C5790DWF, EcoTank ITS L6170, EcoTank ITS L4160 a 2 ks Expression Premium XP-6000.

Závěrem bychom rádi poděkovali všem, kteří si našli čas a zúčastnili se semináře a věříme, že se uvidíme opětovně i v dalších letech!

Za team společnosti KK-TECH s.r.o. se s Vámi loučí Lukáš Krywult, MSc. a Ing. Richard Krywult

Ředitel společnosti Epson pro ČR a SR, Marcel DIVÍN