INTERAKTIVNÍ VÝUKA EPSON

Proč Epson?

Nabízíme vám možnost zlepšit flexibilitu a interakci při výuce, spolu s nastavitelnou velikostí obrazu až do 100 palců (254 cm) a řadou jednoduchých funkcí. Objevte strhující nový svět vzdělávání tím, že vytvoříte prostředí pro výuku, ve kterém studenti získají dokonalý výhled z libovolného místa, budou moci přidávat své příspěvky přímo na projekční plochu, a dokonce se i aktivně zapojí do výuky pomocí svých vlastních chytrých zařízení.

Řešení Epson pro interaktivní výuku dodávají učitelům volnost vytvořit digitální vzdělávací prostředí, které odpovídá očekáváním dnešních učitelů a studentů znalých moderních technologií, a umožňují tak podpořit zapojení a efektivní učení.

Jistě se ptáte proč právě Epson. Odpovědi na tuto otázku naleznete níže.

 

 

 

 

Zlepšování výuky interaktivními prvky

Zařízení od firmy Epson umožní ovládat interaktivní řešení pomocí prstů, nebo dvou per, což umožní v učebně, nebo přednáškové místnosti snadno zobrazovat a upravovat různá data. Vše se samozřejmě děje v reálném čase. Samozřejmostí je psát, kreslit, přidávat komentáře, sdílet data na obrazovku a samozřejmě přidávat odpovědi a výsledky společné práce.

Použití nových interaktivních per je pohodlné a díky životnosti baterie také mnohem delší.

 

Pokročilé řešení pro interaktivní výuku

Projektory Epson pro vzdělávání, které nabízejí možnost použití dvou per:

S novým designem pro pohodlné psaní a možností výběru tvrdých nebo měkkých špiček, a také ovládání dotykem prstu

Všechny modely mají řadu funkcí pro anotaci bez použití počítače, vylepšenou funkci moderátora a dále možnost rozdělení projekční plochy a vytvoření velmi široké interaktivní plochy z více obrazovek. Uživatelé mohou také přímo z projektoru ovládat další zařízení, například dokumentovou kameru. Samozřejmostí je obsah výstupů HDMI, integrovaný 16W reproduktor a vstup pro mikrofon.

 

Podněcuje představivost

Akademické studie prokázaly, že interaktivní zařízení v učebně, jako je řada projektorů Epson pro vzdělávání, pomáhají studentům rozvíjet kreativitu, flexibilitu a originalitu. Díky dnešní době také zlepšují motivaci k učení a umožňují učitelům vytvořit poutavé a užitečné výukové materiály.

 

 

 

Intuitivní a snadné použití

Všechna naše řešení pro interaktivní výuku nabízejí mnoho možností připojení. Samozřejmostí je jednoduchost nastavení a ovládání. Naše projektory nejenom že zaujmou, ale také zajistí vyšší pozornost v každém výukovém prostředí a to díky rychlému připojení k počítačům studentů. Jako bonus je možno připojit také chytré telefony a tablety.

 

 

 

Podporuje kritické myšlení

Naše projektory nabízejí využití více nástrojů, díky čemuž se může zapojit celá třída. Studenti mohou na vaše otázky odpovídat pomocí tabletů, notebooků a chytrých telefonů, hlasovat v anketách a vyjádřit své názory. Vše se zároveň zobrazí na obrazovce.

Diskuzí se může zúčastnit celá třída, čehož využijete hlavně při větším počtu lidí ve skupině. Anonymita prostředí podněcuje vyšší aktivní účast vyššího počtu lidí.

 

 

Zlepšuje technologické dovednosti

Technologické dovednosti jsou na pracovišti zcela nepostradatelné. Interaktivní produkty pomáhají učitelům a studentům tyto potřebné dovednosti získat. Interaktivní zobrazovací řešení Epson umožňuje studentům řešit kreativní úkoly a zobrazit svou práci na velké obrazovce, což rozvíjí počítačové dovednosti a seznamuje je s bezdrátovou technologií a projektory.

 

 

 

Spojení a spolupráce

Bezproblémové interaktivní prezentace

Soustřeďte se pouze na svou prezentaci s režimem pro poznámky bez použití počítače a převezměte také kontrolu nad dokumentovou kamerou přímo z projektoru.

 

 

 

 

 

 

Vylepšené možnosti připojení

Připojte se najednou k několika počítačům, DVD přehrávačům, dokumentovým kamerám a dalším zařízením s několika vstupy HDMI. S novou funkcí domovské obrazovky, která vám poskytne přístup přímo ke klíčovým funkcím a ovládacím prvkům projektoru, můžete velmi rychle měnit zdroje, a zachovat plynulost výuky. Samozřejmostí je volitelná možnost připojení přes síť Wi-Fi, což vám přinese ještě větší svobodu pohybu, protože nejste omezeni délkou kabelu.

 

 

 

 

 

Inspirativní zapojení

Dodejte své výuce nový rozměr psaním, kreslením a vkládáním komentářů a odpovědí přímo na projekční plochu. Použití nových interaktivních per je mnohem pohodlnější. Naše interaktivní pera jsou dodávána s tvrdými i měkkými špičkami. Některé projektory nabízejí také funkci dotykového ovládání.

 

 

 

 

 

 

Široká nabídka pro přispěvatele

Sdílejte obsah mezi studenty ve třídě pomocí funkce projekce z více počítačů, která umožňuje sdílet obsah z počítačů až 50 lidem. Pomocí vylepšené funkce moderátora si pak učitelé mohou snadno vybrat až čtyři z nich a současně zobrazit jejich obsah na promítací plochu.

 

 

 

 

 

 

Velkoformátové interaktivní prezentace

Vytvořte jedno obrovské velmi široké interaktivní rozhraní pro hladkou spolupráci dvou projektorů. Interaktivita více obrazovek znamená, že v rámci celého obrazu můžete stále používat interaktivní funkce.

 

 

 

 

 

 

Dva obrazy v jednom

Dodejte své výuce hloubku s naší funkcí rozdělení projekční plochy, která dokáže zobrazit obsah ze dvou různých zdrojů, jako je například program hodiny z počítače a statický snímek nebo videoklip z dokumentové kamery.

 

 

 

 

 

 

Na velikosti obrazu opravdu záleží

61 % studentů nedokáže přečíst obsah na 70palcové obrazovce.

Větší obrazovka přináší lepší viditelnost a čitelnost i ze zadních řad. Projektory Epson nabízejí snadné připojení, manipulaci a jednoduchou instalaci. Například běžná 70-ti palcová obrazovka váží 73 kg, zatímco projektor EB-696Ui s rozlišením Full HD WUXGA váží jen 8,3 kg.

 

Žádné odrazy

Mnoho displejů má lesklou obrazovku, takže obraz mohou rušit odlesky od stropních světel nebo odlesky od oken. S projektorem Epson takový problém nehrozí a to díky promítání obrazu přímo na zeď, plátno nebo tabuli, takže vás žádné odlesky obtěžovat nebudou. Projektory Epson jsou navíc natolik jasné, že je můžete používat za denního světla bez negativního dopadu na čitelnost.

 

 

 

 

 

Sledování bez omezení

Některé ploché displeje mají omezené pozorovací úhly, což má za následek nezřetelnost obrazu při pohledu ze strany. Tento problém u projektorů Epson neexistuje, protože nemají žádná slepá místa, takže promítaný obsah uvidí všichni v místnosti.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Příjemné na pohled

Na displejích typu RGB mohou být při dlouhodobém sledování zblízka (například při interaktivních prezentacích či déle trvající spolupráci) patrné obrazové body a obraz se pro oči stává namáhavý. U projektorů jsou obrazové body méně viditelné a díky automatickému přizpůsobování jasu je můžete pohodlně sledovat i po delší dobu.

 

 

 

 

 

 

Zjistěte si ideální velikost obrazovky pro vaši učebnu

Naše interaktivní nástroje vzdálenosti prohlížení umožňují vypočítat ideální velikost obrazovky pro váš projektor na základě rozměrů místnosti, jejího rozvržení a počtu míst k sezení.

Spustit nástroj